Wyświetl pojedynczy post
ulTraS
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2013
Skąd: małopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.10.2015, 15:24
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
Na ten sezon kupiłem karnet.
Do tej pory udało mi się być na 3 meczach:
Z Górnikiem 1:1
Z Lechią 3:3
Z Koroną 0:0
Nie mogłem być na meczu:
Z Amicą 2:0
Ze Śląskiem 4-2
Chyba muszę odpuścić jutrzejszy mecz dla dobra Wisły...
Ja jutro biorę kumpla, który zawsze jak był na meczu to Wisła nie wygrała
Odpowiedz cytując