St Yabol napisał(a):

Na ten sezon kupiłem karnet.
Do tej pory udało mi się być na 3 meczach:
Z Górnikiem 1:1
Z Lechią 3:3
Z Koroną 0:0
Nie mogłem być na meczu:
Z Amicą 2:0
Ze Śląskiem 4-2
Chyba muszę odpuścić jutrzejszy mecz dla dobra Wisły...
|
Ja jutro biorę kumpla, który zawsze jak był na meczu to Wisła nie wygrała
