Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 17.10.2015, 14:56
Na ten sezon kupiłem karnet.
Do tej pory udało mi się być na 3 meczach:
Z Górnikiem 1:1
Z Lechią 3:3
Z Koroną 0:0
Nie mogłem być na meczu:
Z Amicą 2:0
Ze Śląskiem 4-2
Chyba muszę odpuścić jutrzejszy mecz dla dobra Wisły...
Odpowiedz cytując