Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 17.10.2015, 11:27
5:0? Chyba kogoś poniosło... Skoro oni na Łazienkowskiej grali tak, że tylko cudowi Legia zawdzięcza punkt, to wy tu mówicie o jakimś pogromie? Będzie cholernie ciężki mecz, a ja osobiście uważam, że dostaniemy w czambo.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując