Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11981
Stary 17.10.2015, 07:41
Zastanawiam się, czy klub nie powinien wprowadzić jakiegoś programu lojalnościowego na zasadzie: kupujesz bilet na mecz z Legią/Cracovią i masz 5 biletów z innych meczów sezonu = cena x, masz 3 bilety= cena y, nie masz biletów = cena z. Przy czym różnica miedzy najtańszą wersją a najdroższa to 90%. Np przy 5 biletach - cena 20 zł, bez biletów = cena 200 zł. Poszedłbym nawet dalej i za powiedzmy 10 biletów z ostatniego roku dawałbym bilet za darmo. Oczywiście opcja pierwokupu również obowiązkowa. Gdyby ktoś chciał zaliczyć tylko jeden mecz w sezonie miałby do wyboru najbardziej gówniane bilety za największe pieniądze. Skoro chodzi na stadion raz czy dwa razy w roku, to proszę bardzo.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 17.10.2015 o godz. 07:47.
Odpowiedz cytując