kerim1906 napisał(a):

Nie odnoszę się do innych"wróżek" bo szkoda czasu , ale do Ciebie muszę się odnieść. Wiele razy przedstawiałeś ciekawe analizy na różne tematy ale Twoje "przewidywania" są co najmniej dziwne i do tego powoływanie się na jakąkolwiek wiarygodność TNS? Wszystkie sondażownie w Polsce maja jeden cel, kreować wynik. Nie chce mi się rozpisywać ale wystarczy porównać wyniki z ostatnich lat z sondażowymi. W cywilizowanym kraju zostały by zdelegalizowane i żaden z pracowników z szefami na czele nie znalazł by pracy.Napisze po raz kolejny swoje wyniki na 25.10. bez kilkuprocentowego rozrzutu.
Pis 42-44%
urbanoplatfusiarnia 15-18%
Kukiz 8-10%
zsl 6-7 %
komuchy 6-7%
swetru 2-3 %
Korwin - tutaj nie jestem pewien ale przewiduje że wejdzie na poziomie 5-7 % może więcej
|
Sorry kerim. Dopiero teraz zauważyłem że odniosłeś się do mojego postu, stąd zwłoka w odpowiedzi. O ile dobrze rozumiem to podtrzymujesz swoje prognozy z początku czerwca (z wyjątkiem Korwina). Osobiście nie miałbym nic przeciwko takim wynikom, ale wydaje mi się że jesteś nadmiernym optymistą. Pamiętam o tym że trafiłeś Dudę ale mimo wszystko... Wybory już za tydzień. Zobaczymy kto będzie miał rację tym razem.