Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.10.2015, 00:32
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
1. Przecież Ty podałeś ten cytat.

2. Nie aspiruję do miana osoby "inteligentnej". Do tej bez cudzysłowiu też nie, albowiem nie da się aspirować do stanu posiadanego.

3. Aha, czyli ciapak jest tak durny, że tylko chce się wydostać z Afryki, a co dalej będzie to wola allaha? No jakoś nie bardzo patrząc na ich drogę do Europy. Bilety kolejowe zabukowane, na poszkodowanych przez los mi nie wyglądają. Chyba, że od ISIS czy reżimu Assada dostają markowe ciuchy i najnowszy sprzęt RTV jak i kasę na łajby czy wspomniane bilety. Tylko wtedy po co spierrdalać?

Na pomoc takim ma iść to moje 40% z PITu i VATu dyskutowanego wcześniej? 140 mln $ jak już wyliczyłeś? To jest ten Twój "zerowy koszt"?

522,2 mln ZŁ to dla zwolenników PiSu zerowy koszt.

Ale co tam, podatnik zapłaci.
ad1. Ja podałem cytat a Ty podałeś jako argument w dyskusji, zawartą w tym cytacie, głupawą opinię Krula.
ad2. W taki razie przepraszam że nie zauważyłem do tej pory.
ad3. W taki razie dla osoby inteligentnej zacytuję jeszcze raz boldując i podkreślając najważniejsze fragmenty:
2,8 mld (bo chyba Ci się zera poukrywały) USD podzielone proporcjonalnie wg. PKB. Wychodzi jakieś 140 mln USD. Do wora pod tytułem pomoc dla uchodźców, co oznacza że przesyłasz: żywność (np: z przeterminowanych zapasów armii, które i tak trzeba wymienić), śpiwory, namioty (jak wcześniej) jakichś konsultantów (np: leczących stresy wojenne) itp, itd. W praktyce Twój koszt jest zerowy, a masz spokój z "ciapatymi", zagwarantowany przez wszelkie możliwe gremia europejskie. Dlatego całkiem słusznie wystąpienie prezesa było nazwane majstersztykiem. Ale do do tego trzeba polityka, a nie osła w muszce, który zalałby ten kraj ciapatymi, ciesząc się że nie musi płacić im zasiłku.
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 17.10.2015 o godz. 00:37.
Odpowiedz cytując