|
A bo wiesz beniaminek, a bo pogoda ma być taka i taka, a bo wiesz grają padakę, a bo wiesz to nie Legia, a bo wiesz nie można się pochwalić selfie z meczu z Żydami. Paranoja. Tyle długów ale każdy ma to w dupie.
KIBICE SUKCESU bum bum bum, kibice sukcesu bum bum bum
|