Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11980
Stary 16.10.2015, 22:02
A bo wiesz beniaminek, a bo pogoda ma być taka i taka, a bo wiesz grają padakę, a bo wiesz to nie Legia, a bo wiesz nie można się pochwalić selfie z meczu z Żydami. Paranoja. Tyle długów ale każdy ma to w dupie.

KIBICE SUKCESU bum bum bum, kibice sukcesu bum bum bum
Odpowiedz cytując