szprotson napisał(a):

viper - a co on jest kibice Wisły czy Wisła ma w sercu itd?
I nie "miał dostać" tylko w kontrakcie została zawarta klauzula która mu gwarantowała natychmiastowe ureguowania całosci zobowiązań.
Ja tam sie chłopu nie dziwie, niech kazdy z nas wyobrazi sobie sytuacje ze pracowadca nie płaci Ci przez X czasu a potem mówi zebyś wział na wstrzymanie bo moze za jakiś czas bedzie lepiej to wyrówna hajsy. Tylko za co wykarmić rodzine, zalać auto itd?
Oczywiście ktoś zaraz powie ze chłop swoje kokosy zarobił i Wiśle powinien odpuścić bo ma pieniedzy pod dostatkiem. Owszem- zapewne ma, tyle ze jego standard zycia jest taki ze na miesiac wykłada na rachunki 10 koła a nie 1 tysiac złotych.
zreszta, czysto zero jedynkowo. Sytuacja nie wzięła się z dupy.......
A że Smuda sie juz nie .......i, to jestescie zaskoczeni ? A co miał innego zrobic skoro dobrze wie ze to jedyna opcja na otrzymanie zaległych pieniędzy
|
Jeśli tak było tj. kolejny w tym przypadku kolesiowski gest BC ze szkodą dla Wisły. Podpisanie bezsensownie wysokiego i długiego kontraktu z przegranym trenerem i klauzula wypłaty od razu reszty kontraktu w sytuacji problemów finansowych Wisły. Zupełnie absurdalne postępowanie.
Smuda wiadomo, że palcem nie kiwnie do lata. Może w pewnych aspektach ograniczony, ale w sprawie kasy jakże praktyczny - jak sytuacja pozwala to lepiej kasować 60 i mieć wolny czas niż na nie zapierd... bez sensu (na własne życzenie).