Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 16.10.2015, 17:26
Znowu ta śpiewka o tym jak to silnemu prounijnemu obozowi niepodległościowemu od 25 lat do władzy brakuje zawsze tego "planktonu", który odbiera im Korwin-Mikke? zdaje się, że w ostatnich wyborach 4 lata temu go nie zarejestrowali w całym kraju, czego wam wtedy zabrakło?
Odpowiedz cytując