|
Znowu ta śpiewka o tym jak to silnemu prounijnemu obozowi niepodległościowemu od 25 lat do władzy brakuje zawsze tego "planktonu", który odbiera im Korwin-Mikke? zdaje się, że w ostatnich wyborach 4 lata temu go nie zarejestrowali w całym kraju, czego wam wtedy zabrakło?
|