Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10109
Stary 16.10.2015, 17:09
^^ ależ ja nie mówię, że kasa mu się nie należy. Jednak wie jaka sytuacja jest w klubie. Jak sam zauważasz on się dorobił. Wisła w miarę możliwości spłaca wszystkie zaległości i Franz się na swoje by doczekał.

Sam się wypowiada, że przyszedł tu bo nie chciał by klub padł.
Odpowiedz cytując