^^ ależ ja nie mówię, że kasa mu się nie należy. Jednak wie jaka sytuacja jest w klubie. Jak sam zauważasz on się dorobił. Wisła w miarę możliwości spłaca wszystkie zaległości i Franz się na swoje by doczekał.
Sam się wypowiada, że przyszedł tu bo nie chciał by klub padł.
