|
^^ pytanie czy w obecnej sytuacji klub powinien tracić czas i środki na rozprawy sądowe. Smuda ma taką opinie a nie inną, po prowadzeniu kadry jest raczej skompromitowany, mało kto na serio traktuje to co gada. Więc czasem lepiej odpuścić i nie karmić trolla.
|