Wyświetl pojedynczy post
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 16.10.2015, 15:31
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
Przeanalizuj Korwina co najmniej za ostatnie 25 lat to się dowiesz po co jest potrzebny.Młody jesteś, mało wiesz, popytaj starszych kolegów czyli "byłych korwinistów".Dla mnie to legal czy wejdzie czy nie , na pewno nie można na niego liczyć.
Na prawicy sporo osób musi "przechorować" korwinizm, tak jak się przechodzi przez świnkę. Zwykle osoby, które dochodzą do 30, zaczynają dostrzegać niespójność, utopizm, na których jest oparty "program" (czyli zbiór luźnych haseł) Korwina.
Zresztą, kiedy się spojrzy na historię III RP i na tego, kto wymyślił Korwina na prawicy, od razu człowiek powinien być podejrzliwy. A wymyślił go panświnista Miś Uszatek.
Odpowiedz cytując