Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
landryna99
Junior Member
Od: 07.2005
Offline
#
10757
16.10.2015, 15:06
Ten Smuda ostatnio coś dobrego ćpa mówi,że kadra to jego sukces a teraz mówi,że Gaszyński chciał mistrza albo vice to z Kazkiem co? Liga Mistrzów! jazda.Powiem tak, niech się nie wp...a między wódkę a zakąskę
landryna99
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do landryna99
Znajdź inne posty napisane przez landryna99