|
To było pewne już dwa lata temu, że taka sytuacja będzie miała miejsce.
Pamiętając o tym, że Smuda po kompromitacji stulecia na Euro nie podał się dymisji, a wcześniej jako trener Zagłębia nie oddał pieniędzy za korupcyjny awans z tym klubem do europejskich pucharów.
Smuda okazał się pełnoprawnym zwycięzcą i to on może zaśpiewać: ,,Ze mną wygrać się nie uda, nawet nie próbujcie".
|