Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10107
Stary 16.10.2015, 13:50
To było pewne już dwa lata temu, że taka sytuacja będzie miała miejsce.

Pamiętając o tym, że Smuda po kompromitacji stulecia na Euro nie podał się dymisji, a wcześniej jako trener Zagłębia nie oddał pieniędzy za korupcyjny awans z tym klubem do europejskich pucharów.

Smuda okazał się pełnoprawnym zwycięzcą i to on może zaśpiewać: ,,Ze mną wygrać się nie uda, nawet nie próbujcie".
Odpowiedz cytując