Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10106
Stary 16.10.2015, 13:18
Franciszek Smuda ponoć sądzi się z Wisłą, chodzi mu o to że w razie zwolnienia miał dostać całą kasę od razu, tymczasem klub mu ją wypłaca tak jakby dostał pensję.

Zazwyczaj jestem stonowany w komentarzach, teraz jednak nazwę rzeczy po imieniu. Zwykła gnida z tego, rozumiem że chce dostać kasę jaką mu obiecano. Wisła mu taki kontrakt dała to trudno, trzeba wypełnić. Jednak wiedząc jaka jest sytuacja w klubie i patrząc na to jak był z nim związany mogłby k**a zgodzić się na te raty a nie wpędzać Wisłę w większe kłopoty.

Mam nadzieje, że ktoś go po staropolsku gnojem obleje.
Odpowiedz cytując