|
Senior Member
Offline
|
#144

16.10.2015, 13:16
|
Coś o vice-Korwinie
Cytat:
Kilka dni po Marszu Niepodległości w roku 2012 Przemysław Wipler przekonywał mnie i kilka innych osób, że "tylko PiS". Dopiero co poznałem faceta, a ten nie miał żadnych wątpliwości co do tego, że musi mnie przekonać do jedynie słusznego kierunki politycznego. Spokojnie odpowiadaliśmy posłowi Wiplerowi, że:
- Tylko Ruch Narodowy.
Teraz Marian Kowalski, który kopnął nas w tyłek, zapewnia że "tylko Partia KORWiN", ta w której jest ten Wipler od "tylko PiS".
Spokojnie odpowiadam Marianowi, że:
- Tylko Ruch Narodowy.
|
https://www.facebook.com/Wasiukiewic...404223/?type=3
|
|