Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.10.2015, 10:36
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Kaczynski to wentyl postkomuny. Tak bylo od 25 lat i nic w tej materii sie nie zmienilo. Potrzebny jest postkomunie do marginalizowania nastrojow mlodych ludzi i robi to koncertowo. Co wybory dostaje te 25-40 procent, procent, ktore potrzebne sa do odsuniecia postkomuny i urbanoplatfusiarni od wladzy. Jak wejdzie zrobi to samo co dotychczas czyli nie bedzie przeszkadzal.
Media głównego ścieku najbardziej atakuja Jarosława ,bo jest największym zagrożeniem dla ich(sitwy) interesów.Przypomnieć wypada jakiego naszego polityka opluwała niemiecka prasa za obrone polskich interesów http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,tit...5c53&_ticrsn=3
Ostatnio edytowane przez AYALA : 16.10.2015 o godz. 10:52.
Odpowiedz cytując