|
Kaczynski to wentyl postkomuny. Tak bylo od 25 lat i nic w tej materii sie nie zmienilo. Potrzebny jest postkomunie do marginalizowania nastrojow mlodych ludzi i robi to koncertowo. Co wybory dostaje te 25-40 procent, procent, ktore potrzebne sa do odsuniecia postkomuny i urbanoplatfusiarni od wladzy. Jak wejdzie zrobi to samo co dotychczas czyli nie bedzie przeszkadzal.
|