|
Czy byłaby szansa przejąć od fans4club.com aplikacji do wirtualnego stadionu i rezerwacji miejsc? Działało to rewelacyjnie, każdy mógł zobaczyć, jak wygląda wybrane miejsce i jaki jest z niego widok. Wczoraj kupowałem bilet na Termalikę przez internet i za cholerę nie mogłem skojarzyć, w którym miejscu będę siedział, choć na tym sektorze byłem wielokrotnie. Według mnie ta aplikacja ze zdjęciami stadionu w realu zamiast tylko schematu byłaby ogromnym ułatwieniem dla kupujących.
|