Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 16.10.2015, 02:04
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Nie masz racji. Główne przepływy u Korwina są między PiS-em i Kukizem. W przypadku Nowoczesnej to mamy fluktuacje w przypadku "drugiego wyboru" na poziomie 40% w obie strony z... PO.






Jednym zdaniem mówiąc, Korwin musi zabrać po 1% Kukizowi i PiS-owi, aby załapać się na próg wyborczy. Szanse nikłe, ale zawsze.
Generalnie to całe to badanie dotyczące przepływu elektoratu i partię drugiego wyboru można sobie wsadzić w... nos. Raz ze względu na autorów, którzy, mówiąc oględnie, nie cieszą się najwyższą renomą na rynku. Dwa, ze względu na bardzo skomplikowaną naturę tego typu badań. Doceniając to ze sołtys zadał sobie trud aby te badania tu wkleić przestrzegałbym przed wyciąganiem nad ich podstawie jakichkolwiek wniosków.
Z innej beczki: ewybory wrzuciła sondy z następnych województw.
Odpowiedz cytując