Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.10.2015, 01:31
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
Do tych wszystkich co chcą głosować na PiS,poświęćcie trochę Waszego czasu i porównajcie sobie gospodarcze poglądy i postulaty Kaczyńskiego i Korwina:

https://www.youtube.com/watch?v=-50n_fMEc8M

PiS pod względem gospodarczym nie różni się niczym od innych socjalnych partii które budują i wspierają ten durny system w Polsce i Europie,który wykańcza społeczeństwo. Zasiłkami i socjalizmem nie zbuduje się potęgi państwa Polskiego. Jakkolwiek z punktu widzenia patriotyzmu są mniejszym złem niż PO,ZLEW czy Nowoczesna,bo promują polskie wartości. Mimo to nie gwarantują konkretnej,przełomowej zmiany w kwestiach gospodarczych.Nadal będzie trwał ten system,Polska nadal będzie podległa UE,młodzi ludzie nadal będą wyjeżdżać zagranice a nasze społeczeństwo nadal będzie się starzeć,za 100 lat próżno będzie szukać naszego narodu i polskości. Dobrze,że jeszcze są w Polsce tacy ludzie jak Janusz Korwin-Mikke, Marian Kowalski czy Grzegorz Braun.
Jak widać postawiłeś sobie za zadanie poagitować trochę na tym forum przed wyborami. Czy nie wydaje Ci się jednak że wygląda trochę śmiesznie gdy pisząc o odejściu od "socjalizmu" (celowo w cudzysłów) wskazujesz jako potencjalnego sprawcę tego "osiągnięcia" gościa który wchodzi w sojusze ze skrajnymi etatystami (w rodzaju Kowalskiego czy wcześniej Giertycha), nie wspominając nawet o tym że jego prawą ręką jest facet, który przez parę ładnych lat udzielał się w klubie parlamentarnym tego "socjalnego" PiS? Jak Ci się podobają wspólne marsze Krula, Kalisza i Palikota popierające legalizację narkotyków? Nie uważasz że chłop jest zwykłym hipokrytą, który w zamian za wejście do Sejmu byłby w stanie dać przysłowiowej "d..py" każdemu?
Cytat:
Jak Kukiz i KORWIN dobiją do 10% to PiS nie będzie miał samodzielnej większości.
KORWIN dobije do 10% wtedy kiedy słońce zacznie wschodzić na zachodzie. Jego szansę na przekroczenie 5% są tak iluzoryczne, że jestem w stanie zaproponować Ci zakład (o dowolną stawkę) że nic takiego się nie zdarzy. Pokaż że wierzysz w KORWINA i podejmij rękawicę!
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 16.10.2015 o godz. 01:37.
Odpowiedz cytując