ABGwislakABG napisał(a):

Ale pompa mainstreamu zrobi swoje w przypadku komuchów.
Ile w Twoich prognozach konika uchodźców, a ile domniemanej współpracy z PiSem?
|
Pisząc o wejściu Korwina nie mam na myśli współpracy bo ta będzie niepotrzebna.Pis będzie rządził samodzielnie. Jeżeli już to wspólpraca mile widziana przy większości konstytucyjnej.