|
Frekwencje na meczach z Termalicą:
Jagiellonia: 10 653
Ruch: 7 023
Śląsk: 6 963
Legia: 14 020
Cracovia: 7 420 oraz 5ciu nieobrzezanych
Dyrektorem sportowym Niecieczy jest Baszczu..
"Życzylibyśmy sobie, żeby na nabliższy mecz również przyszło takie wsparcie. Nie jest sztuką przyjść na mecz z Legią
Warszawa w liczbie 30 tysięcy i dopingować fantastycznie, ale sztuką jest przyjście na mecz z Termaliką. Każdy mecz
jest ważny. Jesteśmy razem: piłkarze i kibice" - mówił w rozmowie z Radiem Kraków piłkarz Wisły Krzysztof Mączyński.
Niedziela, jest wolne, po sobocie jest czas "odpocząć", mecz o 15.30, jest jak wrócić, wszystko jest tylko czy my jesteśmy? Wszyscy na mecz!
Powód: jżs
Ostatnio edytowane przez Robbie92 : 15.10.2015 o godz. 13:52.
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."
|