Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10100
Stary 14.10.2015, 18:31
^^ dlatego zdrowym układem, dla napastnika powinien być kontrakt na w miarę znośnym poziomie plus premia za występy plus premia za bramki czy asysty. Dla bramkarza może być premia za czyste kontro. Dla obrońcy też się coś wymyśli.
Odpowiedz cytując