Oprócz Sobola to jeszcze Gorawski po meczu bardzo długo rozdawał autografy i robił zdjęcia z kibicami. Damian wyglądał na przeszczęśliwego. Z innych to Baszczu,Szymek,Żuraw i Kazek zostali jeszcze. Reszta dzida szatni.
Olo kurde szacun za formę!
Reserve napisał(a):

|
Małego nikt nie zaprosił?
|
Bogu dzięki.
Co tam Baszczu po meczu ciekawego na C zapodał,że gwizdy były

?