Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#904
Stary 13.10.2015, 19:56
Oprócz Sobola to jeszcze Gorawski po meczu bardzo długo rozdawał autografy i robił zdjęcia z kibicami. Damian wyglądał na przeszczęśliwego. Z innych to Baszczu,Szymek,Żuraw i Kazek zostali jeszcze. Reszta dzida szatni.

Olo kurde szacun za formę!

Reserve napisał(a):Wyświetl post
Małego nikt nie zaprosił?
Bogu dzięki.

Co tam Baszczu po meczu ciekawego na C zapodał,że gwizdy były?
Ostatnio edytowane przez Babba : 13.10.2015 o godz. 20:12.
Odpowiedz cytując