Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21453
Stary 13.10.2015, 11:57
WislaFan123 napisał(a):Wyświetl post
Choćby nawet Creative Group 303 (na trybunie wschodniej), jeszcze jedna jest na wschodniej, nie pamietam jaka ale masz tez firma biura na 3 pietrze trybuny zachodniej (w narozniku)
To nie jest mała firma.


WislaFan123 napisał(a):Wyświetl post
Po co ktoś ma to robić na stadionie? Kwestia ceny - a skąd wiesz że tańszych? Cenę można zrobić konurencyjną. Lepsze? w jakim sensie? VIP na poziomie 0 czy 1 nie wygląda gorzej niż wiele innych miejsc. Były firmy które już organizowały mniejsze bądź większe imprezy na stadionie (od małych spotkań konferncyjnych bo bankiety na 300 osób, choć fakt jak na lekarstwo tego z uwagi braku oferty i skomplikowanej umowy na stadion). Główne zalety? W końcu coś innego niż hotele (opinia osób które organizowały konfernecje na Wiśle czy uczestników), możliwość zejścia pod murawę i ławki rezerwowych, w centrum Krakowa, nieograniczony parking, a do tego, ile masz miejsc w cetrum Krakowa w których jesteś w stanie zorganizować bankiet na ponad 400 osób? a do tego wszystkim bez problemów zapewnić parking?
Współorganizowałem kilka szkoleń w Krakowie. Parking jest ważny tylko dla wydarzeń lokalnych. Jak zapraszasz kogoś z Berlina czy Gdańska to raczej nie jedzie autem tylko korzysta z samolotu. Stadion ma bardzo kiepską ofertę komunikacyjną. To nie jest żadne centrum Krakowa ale granica śródmieścia. Cenowo jest słabo. W Krakowie jak powiedziałem masz sale nie tylko w hotelach. Jest duża sala choćby na akademii rolniczej, przy wylocie na Warszawę i niedaleko trasy na Katowice/Balice z kilkoma liniami autobusowymi o dobrym takcie w przyszłości będzie też stacja SKM. Sal mamy naprawdę dużo. O ICE czy budynkach UJ. Stadion nie ma tutaj żadnych atutów. Od czasu do czasu jakiś biznesman czy organizacja w której przy okazji będą osoby zajawione na Wisłę to może coś zorganizują. Jednak rynkowo jest bardzo słabo.
WislaFan123 napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, wiele rzeczy trzebe doposażyć, ale spokojnie można wziąć do współpracy firmę eventową i dzielić się zyskami
Jak widzisz już firma eventowa jest na stadionie. Ile imprez na nim zorganizowała?

To co mogłoby być siłą tego to stadionu to ewentualne koncerty, których nie da się zorganizować bo nie spełnia wymogów pożarowych. Akurat akustyka to mocna strona, która się marnuje.
Odpowiedz cytując