Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1835
Stary 12.10.2015, 20:12
arti napisał(a):Wyświetl post
Obyśmy wkopali Słoniom, Jadze itd. i zakończyli te spekulacje.
Szanuję i lubię Skorzę za przeszłość, ale zjadł który zaliczył jesienią w amice jest dla mnie niepojęty i przerażający i nie chcę czegoś podobnego zobaczyć w Wiśle, w dodatku On się ceni...
Zmiana Moskala jeśli do końca rundy nadal będziemy tak grać jak gramy jest jak najbardziej potrzebny. oczywiście o ile znajdzie się kasa. bez tego ani rusz

Nie żebym był zwolennikiem warsztatu Skorży, zdobył z Wisłą co zdobył. Niektórzy nawet się do 1/4 tego nie zbliżą... aczkolwiek mam nadzieję, że jego temat w Wiśle jest zamknięty. Natomiast z lecha zwolnili go piłkarzyki. ot, cały problem. Linetty wczoraj nie zagrał cudownego meczu, ale potrafił grać na dobrym poziomie i kondycyjnie też nie odstawał. W lechu wygląda zupełnie inaczej.. w Poznaniu wiedzą, że Maciuś chciał wprowadzić autorytarne rządy w klubie, nie wszystkim się spodobały jego personalne roszady.