Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1834
Stary 12.10.2015, 18:57
arti napisał(a):Wyświetl post
Obyśmy wkopali Słoniom, Jadze itd. i zakończyli te spekulacje.
Szanuję i lubię Skorzę za przeszłość, ale zjadł który zaliczył jesienią w amice jest dla mnie niepojęty i przerażający i nie chcę czegoś podobnego zobaczyć w Wiśle, w dodatku On się ceni...
Co ciekawe oni ten zjad mieli rowniez za Rumaka, prawda ? To mial byc "rozregulowany" bolid F1, prawda ? Widocznie znow troche sróbek się poluzowało ...