arti napisał(a):

Obyśmy wkopali Słoniom, Jadze itd. i zakończyli te spekulacje.
Szanuję i lubię Skorzę za przeszłość, ale zjadł który zaliczył jesienią w amice jest dla mnie niepojęty i przerażający i nie chcę czegoś podobnego zobaczyć w Wiśle, w dodatku On się ceni...
|
Co ciekawe oni ten zjad mieli rowniez za Rumaka, prawda ? To mial byc "rozregulowany" bolid F1, prawda ? Widocznie znow troche sróbek się poluzowało ...