|
Obyśmy wkopali Słoniom, Jadze itd. i zakończyli te spekulacje.
Szanuję i lubię Skorzę za przeszłość, ale zjadł który zaliczył jesienią w amice jest dla mnie niepojęty i przerażający i nie chcę czegoś podobnego zobaczyć w Wiśle, w dodatku On się ceni...
|