Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 12.10.2015, 18:29
Wy tak na serio z tym Maciusiem? Trener z niego marny. Czy widzicie roznice pomiedzy nim a Rumakiem? Chwala mu za to, ze zdobyl z Wisla to co zdobyl, ale pozniej sie zachowywał jak skończony bufon, gdy juz pracował w Legii. Nie widze tego, aby byl "wislakiem", pozatym styl typu "dzida do przodu" byl koszmarny.
Ostatnio edytowane przez Fugiel : 12.10.2015 o godz. 18:55.