|
Przepraszam bardzo, ale czy to nie jest trochę wstyd, że nawet na takim meczu "charytatywnym" frekwencja na stadionie jest poniżej 20 tysięcy kibiców? Rozumiem mecze ligowe ale w uczestnictwo w takim spotkaniu powinno być obowiązkiem. Ja sam kupiłem bilet ale przekazałem dla Domu Dziecka bo nie mogłem z powodu ważnej uroczystości rodzinnej. Wracam do domu patrze na frekwencję na meczu i jestem negatywnie zaskoczony. Fajnie, że zebrane ponad 800 tysięcy złotych ale mogło być więcej bo 2 mln trzeba oddać Genkowowi.
|