|
^^ Małej firmy nie byłoby stać na wynajem takiego biura. Problemy z klimatyzacją to jedno, druga rzecz to brak otwieranych okien...
7-10mln? skąd niby? nie myl przychodów z zyskami... Sam koszt utrzymania stadionu to 7 mln rocznie. Kiedyś gdzieś widziałem szacunek który mówił, że by doprowadzić stadion do używalności. Przebudować klimatyzacje, oświetlenie i wszystko co zostało spieprzone to jakieś 70mln złotych. Jako, że "miastowe" kosztorysy są niedoszacowane różnych to wyszło by 100 faktycznie.
Ostatnio edytowane przez Viper : 12.10.2015 o godz. 12:00.
|