|
Viper, nie udało wynająć bo poprostu na siłę próbowano opchnac to 2-3 duzym firmom. Natomiast wiele mniejsyzch chetnych jest... Pozatym, jakoś sie nigdzie nie natknalem na oferte - wystarcyz ze Wisla na stronie by puscila i odrazu byliby chetni. No ale pojawia sie jeden z wiekszych problemow - klimatyzacja. Chcąc schldozic jedno biuro, trzeba wlaczyc obieg na pol trybuny, co odrazu generuje potezne koszty utrzymania.. Nie ma niezalnych obiegow - temat rzeka, ale i tak ten stadion mozna lepiej wykrozystywac.
W przypadku czynszu, oczywiscie ze sie zaklada x lat z wrotu z inwestycji - ale nie w tym przypadku i nie przy przeplaconym stadionie na ktorym zrobiono potezne walki. 615 mln wydanych, a nie zrobiono najwazniejszych rzeczy - nie wyspozano punktow caterignowych, nie wyspozano vipa i skyboxow oraz nie zrobiono elewacji. Plus mozna lepiej bylo obiekt przystowac pod konferencje. Zrobienie tego to pewnie z 10-15mln, a obiekt by zarabial z 7-10mln Pln wiecej rocznie
|