|
czy was wszystkich po.......iło doszczętnie ?
Czy trener Skorża może wg. przepisów pracować w nowym klubie czy nie może? Jeden .....
Co wy Słowacy jesteście czy Austriacy ze przepisów ominiąc nie potraficie?
Przeciez w tej lidze trenerem był chłop bez szkoły i papierów to Skorży sie nie upchnie? Na papierze Kmiecik a w zyciu nawet mis uszatek czy koralgol moze trenować. Wymyślacie problemy.
Jedyna kwestia jest taka czy to prawda czy nie bo ktos musi sie mylic, w końcu Miga vel zmięty podawał ze temat Bałkanów grany. Skorża o ile pamietam nie pochodzi z tamtych rejonów tylko z Radomia.
Na dobra sprawe jeden z niewielu trenerów których bym tutaj przyjął z otwartymi ramionami, tyle ze to ze wzgledu na przeszłość a nie na terazniejszosc.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|