|
O czym tu wogóle pie.rdolicie. Wisła Kraków to nasza historia, a cracurva jest od jeb.ania wszędzie zawsze i do końca. Nawet na przyszłorocznych dniach młodzieży powinni odspiewac ze to stara ku.rwa.
A ty Viper nie pier.dol i nie pisz bajek o śpiewaniu na parchow pół godziny przed meczem. Następny raz weź znajomych z korpo do Galerii Krakowskiej jak tacy kur.wa wydelikaceni.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
|
|