piotek napisał(a):

|
Czy to nei miasto płaci za remonty? My przecież wynajmujemy na dzień meczowy.
|
Później przy okazji kolejnych wyborów, po czym wszystkie opcje (włącznie z lewactwem popierającym przekrętasów) sobie jeżdżą i używają po Majchrowskim i jego przydupasach czy po Wiśle?
Poza tym wzrastają koszty stadionu tym samym będą wzrastać jego koszty wynajęcia.