Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21441
Stary 11.10.2015, 18:29
piotek napisał(a):Wyświetl post
Czy to nei miasto płaci za remonty? My przecież wynajmujemy na dzień meczowy.
Później przy okazji kolejnych wyborów, po czym wszystkie opcje (włącznie z lewactwem popierającym przekrętasów) sobie jeżdżą i używają po Majchrowskim i jego przydupasach czy po Wiśle?

Poza tym wzrastają koszty stadionu tym samym będą wzrastać jego koszty wynajęcia.
Ostatnio edytowane przez JEDREK76 : 11.10.2015 o godz. 18:32.
Odpowiedz cytując