kristos napisał(a):

|
Tak uważam ,bo dla mnie śmieszny klubik nie warty zawracania sobie nim głowy ,co im daje tylko satysfakcję ,że ktoś zwraca na nich w jakiś sposób uwagę.
|
Piłka , wojna lub historia Cię nie nauczyła, że przeciwnika się nie lekceważy ?
Ale ok, bez sensu nad tym tutaj rozkminiać. Złe miejsce i czas.
Pozdrawiam.