Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8923
Stary 11.10.2015, 16:08
Ze Szkotami rezultat z 1 meczu się powtórzył. Liczę tutaj na dokładnie to samo rozwiązanie. Też 1-1 biorę z pocałowaniem ręki.

Nie zgodzę się z wypowiedzią poprzednika - my po ograniu Niemców mieliśmy falę wznoszącą i skończyło się na 2-2 ze Szkocją. Pomijając okazje na 3-2 to rezultat oddawał przebieg całego spotkania.

Startujemy coś na pułapie Szkocji przed meczem z nami - oni ledwo wyciągnęli 1-0 z Gruzją, my rzutem na taśmę zremisowaliśmy z nimi.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując