|
wrzesień - gorączkowo szukamy 3 baniek, żeby spłacić zobowiązania, gazety piszą o 16mln długu. Wisła tego nie dementuje.
październik - info o ofercie dla Skorzy - w tym momencie przegranego trenera za pewnie 40-50 tys/miesiąc. Wisła póki co nie dementuje.
Czy ma nas przejąć jakiś szejk (poniekąd sytuacja jak późną jesienią 97) czy w powietrzu wisi kolejna idiotyczna decyzja dzięki której Wisła w końcu zbankrutuje prędzej niż później?
|