piotek napisał(a):

|
Chciałem sobie obejrzeć mecz na youtube, ale jest przerwa w nagraniu między ok. 10 minutą a 77... Transmisja też padła w trakcie?
|
Transmisja słabo działała od początku, czyli rwało już w trakcie studia przedmeczowego. W końcu, około 10 minuty opanowaliśmy sytuację, ale wiązało się to m.in. ze zmianą jakości streama i być może dlatego YouTube nie poradził sobie z nagraniem, tzn przerwał je. Aż dziwne, że od ok. tej 77 minuty to nagranie jest.
Tak czy inaczej, nagrywaliśmy całą transmisję i więc coś z tego powrzucamy. Jeszcze nie wiem czy skrót, czy całą transmisję jeszcze raz, czy znajdziemy jeszcze jakąś inną formę, ale coś będzie. Ponadto nasze nagrania trafią do klubu i współpracującej z nim firmy, która rejestrowała całe wydarzenie "od kuchni", i w tym materiale fragmenty meczu też na pewno się znajdą.
Mecz przeszedł do historii, ale będzie można do niego wrócić jeszcze nie raz.