Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#874
Stary 11.10.2015, 13:13
piotek napisał(a):Wyświetl post
Chciałem sobie obejrzeć mecz na youtube, ale jest przerwa w nagraniu między ok. 10 minutą a 77... Transmisja też padła w trakcie?
Transmisja słabo działała od początku, czyli rwało już w trakcie studia przedmeczowego. W końcu, około 10 minuty opanowaliśmy sytuację, ale wiązało się to m.in. ze zmianą jakości streama i być może dlatego YouTube nie poradził sobie z nagraniem, tzn przerwał je. Aż dziwne, że od ok. tej 77 minuty to nagranie jest.

Tak czy inaczej, nagrywaliśmy całą transmisję i więc coś z tego powrzucamy. Jeszcze nie wiem czy skrót, czy całą transmisję jeszcze raz, czy znajdziemy jeszcze jakąś inną formę, ale coś będzie. Ponadto nasze nagrania trafią do klubu i współpracującej z nim firmy, która rejestrowała całe wydarzenie "od kuchni", i w tym materiale fragmenty meczu też na pewno się znajdą.

Mecz przeszedł do historii, ale będzie można do niego wrócić jeszcze nie raz.
Odpowiedz cytując