|
Szczerze nie wierzę w te bajki o Skorży nawet nie chodzi że Wisła by go nie chciała ale wątpię że facet po takiej wpadce będzie chciał się pchać do pracy do nas gdzie jest bardzo trudny teren co by nie powiedzieć. A tak naprawdę nigdzie oficjalnie nie jest potwierdzone że Skorża nie trenuje już Lecha
|