Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#869
Stary 11.10.2015, 08:58
tylko zeby sie nie okazało ze fajna akcja i róbmy to raz na runde
co do Crowfoundingu inna firma zajmująca się tym zarabia 5% od całości wiec sadze ze tutaj podobnie. Reszte dostaje beneficjent
a co do gadżetów marudzić nie chce ale były one średnie. Takie pierdółki ale no srednie. Emsi by zaprojektował ładniejsze
No ale było fajne, mozna na yt poogladac w pamięci zostanie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując