tylko zeby sie nie okazało ze fajna akcja i róbmy to raz na runde

co do Crowfoundingu inna firma zajmująca się tym zarabia 5% od całości wiec sadze ze tutaj podobnie. Reszte dostaje beneficjent
a co do gadżetów marudzić nie chce ale były one średnie. Takie pierdółki ale no srednie. Emsi by zaprojektował ładniejsze
No ale było fajne, mozna na yt poogladac w pamięci zostanie.