Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 11.10.2015, 08:53
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Przecież Gowin jest kibicem Wisły Kraków więc co w tym dziwnego ? Zrobił sobie fotkę z idolem, ja nie widzę w tym żadnego lansowania
Ja widzę, bo był tylko na pierwszej połowie a potem porobił foteczki pospacerował i zniknął, drugiej już nie obejrzał.
Odpowiedz cytując