hubert.fan napisał(a):

Przecież Gowin jest kibicem Wisły Kraków więc co w tym dziwnego ? Zrobił sobie fotkę z idolem, ja nie widzę w tym żadnego lansowania 
|
Ja widzę, bo był tylko na pierwszej połowie a potem porobił foteczki pospacerował i zniknął, drugiej już nie obejrzał.