ital napisał(a):

|
po pierwsze nie wiedziałem że magazyn ultrasów jest tak ubogi we flagi proporce i inne barwy Wisły bo tak ich było mało rozwieszonych na całym stadionie, a przy dzisiejszym wietrze wartało by to wynieść by się przewietrzyło a i na sektorach A,D,E,F,H
|
Flagi to nie są jakieś szmaty, żeby je wywieszać byle gdzie.
Magazyn byłby pusty gdyby flagi były wywieszane na całym stadionie, może chciałbyś flagę "Wisła Sharks" przed trybuną Vipowską? a flagę "Armia Białej Gwiazdy" wywiesimy przed jakiś sektor pikników? Flagi wywiesza się tam gdzie mogą one czuć się bezpiecznie, a stoją za nimi kibole gotowi na wszystko.
I nie mędrkuj czyje flagi należy wywieszać. Flagę reprezentacyjną Lechii czy Śląska wywiesimy jak z nią jej kibice przyjadą do Krakowa. A mała flaga "Lazio" została przekazana fanom Wisły. Inna odległość więc i sposób jej dostarczenia musi być inny.
I jakie proporce? co Ty na wiecu politycznym jesteś czy na meczu azjatyckich siatkarek? My nie używamy żadnych proporców.
Stadion to nie bazar, żeby flagi wywieszać po całym stadionie. Może w paru innych krajach gdzie kibice nie mają żadnego szacunku do flag i są rozjebane po całym stadionie, a po meczu 10 z nich brakuje bo jest ich tak dużo że nikt nie liczy. Ale jesteśmy w Polsce na szczęscie.