Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#866
Stary 11.10.2015, 08:41
ital napisał(a):Wyświetl post
po pierwsze nie wiedziałem że magazyn ultrasów jest tak ubogi we flagi proporce i inne barwy Wisły bo tak ich było mało rozwieszonych na całym stadionie, a przy dzisiejszym wietrze wartało by to wynieść by się przewietrzyło a i na sektorach A,D,E,F,H

Flagi to nie są jakieś szmaty, żeby je wywieszać byle gdzie.

Magazyn byłby pusty gdyby flagi były wywieszane na całym stadionie, może chciałbyś flagę "Wisła Sharks" przed trybuną Vipowską? a flagę "Armia Białej Gwiazdy" wywiesimy przed jakiś sektor pikników? Flagi wywiesza się tam gdzie mogą one czuć się bezpiecznie, a stoją za nimi kibole gotowi na wszystko.

I nie mędrkuj czyje flagi należy wywieszać. Flagę reprezentacyjną Lechii czy Śląska wywiesimy jak z nią jej kibice przyjadą do Krakowa. A mała flaga "Lazio" została przekazana fanom Wisły. Inna odległość więc i sposób jej dostarczenia musi być inny.


I jakie proporce? co Ty na wiecu politycznym jesteś czy na meczu azjatyckich siatkarek? My nie używamy żadnych proporców.

Stadion to nie bazar, żeby flagi wywieszać po całym stadionie. Może w paru innych krajach gdzie kibice nie mają żadnego szacunku do flag i są rozjebane po całym stadionie, a po meczu 10 z nich brakuje bo jest ich tak dużo że nikt nie liczy. Ale jesteśmy w Polsce na szczęscie.
Ostatnio edytowane przez element : 11.10.2015 o godz. 08:51.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując