Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#864
Stary 11.10.2015, 08:22
Co do frekwencji to myślę, bardzo podobnie co kolega wyżej, że gdyby ten mecz rozgrywany był w czerwcu, w lipcu czy chociażby we wrześniu to frekwencja zakręciła by sie w okolicach 30k. Cóż, nie tylko my ale wiele klubów na świecie ma takich kibiców że warunki atmosferyczne za oknem są jedną z najważniejszych, jeśli nie najważniejszą kryteriom co do przyjścia na mecz na stadion.
Odpowiedz cytując