dynek.pl napisał(a):

Więcej szczęscia niż rozumu. Ja nie wiem jak my chcielismy odrabiać straty wprowadzając Jodłowca, Wawrzyniaka czy Olkowskiego. Zremisowalismy oczywiscie dzięki Lewandowskiemu ale i kalectwie Grosickiego, ktory oczywiscie nie mial siły dokopać piłki do pola karnego na wysokość głów zawodników.
Jak zobaczyłem powołania Nawałki (Mila, Peszko kosztem zawodników grających w klubach) to pomyslalem sobie, ze nie zdziwie sie jak na koniec odpadniemy i zdanie podtrzymuję.
|
Fatalna kontuzja Milika przed dzisiejszym meczem i Warzywniak za Rybusa (mniej zwrotny i wg mnie słabszy w ofensywie). Cały nasz sposób gry - 2 w dodatku strzelających napastników legł w gruzach przed decydującym meczem. Zapowiada się powtórka z Formalika i Smudy - Lewy szarpiący się w pojedynkę z obrońcami zdany na pomoc jedynie Kuby bo reszta ofensywnych gra jak wiatr zawieje. A efekty tego pamiętamy.
Remis wydaje się być szczytem marzeń na dziś. Stawiam optymistycznie 1-1.