|
Ale na hu.j wy komentujcie takie brendie tych szmatławców?
Im o to chodzi,wprowadzac zamęt i bez przerwy coś knuć
Trenerem Wisly jest Kazimierz Moskal i tyle w temacie.
P.S CO do Skorzy.......nawet nie podejmuje sie tematu,ale jednak miejcie do niego jakis szacunek,ze wzgledu na to co Wiśle dał.
|