Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#861
Stary 10.10.2015, 23:25
Nikola jeszcze w tym roku grał w I składzie Crveny Zvezdy Belgrad, więc on w gazie jest... i powiem szczerze, że powinniśmy się zastanowić czy go nie wziąć, po to jest lewy obrońca z krwi i kości a nie przerzucony Burliga...
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując