Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#860
Stary 10.10.2015, 23:21
Na taki mecz jak zawsze jestem na C to poszedlem z resztą rodzinki na A 22

I musze powiedziec ze fajnie to wygladalo

Jednak sam mecz....nie moglby sie odbyc np od 18 ? juz ciemno,mozna by pomyslec o jakis racach ,itd .pieknie to by wszylo.ew jakas oprawa ..tego mi troche zabraklo.

Z tym ze frekwencja dobra,ponad 15 tys....zawsze mozna by chciec wiecej ale zle nie bylo

Sam mecz
-Kosowski,Zienczuk.czy Olo....lata mijaja a ta technika zostaje..to ,ulozenie do pikli,mimo ze fizycznie to juz nie to...to jednak to są prawdziwi pilkarze,,....dzis w obecnej Wisle...bardzo by sie tacy przydali

-kondycyjnie dobrze wygladali wlasnie Olo,Gorawski,Grzela,czy Nikola az zdziwiony bylem

-Obecna Wisla troche za bardzo "grała" mogli cos odpuszcząc,Cywka chyba pomylil mecz dla zabawy z meczem ligowym,tam taki aktwyny juz nie jest

-Brakowalo mi do szczescia jeszcze Kuby Mauro Cantoro,no i Bogddana i Marka Zająców

Fajnie ze mozna bylo cos takiego zorganiować ,czulem sie jak W Jednej Wielkiej WIslackiej Braci.
Piekne.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 10.10.2015 o godz. 23:23.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując