Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#859
Stary 10.10.2015, 23:01
Ja jestem ogólnie twardy, ale przy wykrzykiwaniu nazwiska Baszcza prawie się popłakałem. ....a, najpiękniejszy dzień... I choć jestem młody, z gry nie pamiętam Bukalskiego czy Matyi (Sarnata, Patera już owszem) to czułem wielką dumę z tego, że kibicuję TEMU klubowi. Piękny dzień, piękny mecz, piękne wydarzenie...
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując